Што се случува кога ќе се претера со доза на вијагра? (видео)

Станува збор за шега на двајца другари, а за сите е одлична можност да видат што може да се случи доколку се претера со дозата на сините апчиња кои предизвикуваат силна ерекција. За младите не се препорачливи многу, а зошто погледнете самите. © Крадењето авторски содржини е забрането со закон. Преземањето на текстови, изјави или … Continue reading Што се случува кога ќе се претера со доза на вијагра? (видео)