13.03.2018 23:57

Што прави пијандура к’д се види сам себе у огледало? (ВИДЕО)


Викав дека не е здраво да се пие много алкохол, ама к’д размислиш и ваздух е загаден и не е здраво да га дишемо…

ПРАВИЛО БРОЈ 1: Не дирај Русина док пие (видео)

Како и да е, ако испиете чашку повише може да се забавите на ралзични начини. Едн од њима е да се гледате у огледало, у продолжение проверете зашто.


© Крадењето авторски содржини е забрането со закон. Преземањето на текстови, изјави или фотографии во авторска сопственост на порталот Кумановски Муабети е дозволено делумно, со задолжителен хиперлинк до содржината која се пренесува.

Последни наслови

Facebook Comments