18.05.2017 02:17

Што ли мука гу натера да испое песму за алатку од 50 сантима? (видео)

loading...

Само замислете гу овуј мученицу низ што проваѓа у живот штом е решила да испое песму што на нашински би се превело „Сакам пенис од 50 сантима“.

Не е ни чудо што има мал број прегледи, куде ќе најде толик алат.

Надамо се дека нема да гу препое некоја од балкански певаљке.


© Крадењето авторски содржини е забрането со закон. Преземањето на текстови, изјави или фотографии во авторска сопственост на порталот Кумановски Муабети е дозволено делумно, со задолжителен хиперлинк до содржината која се пренесува.

Последни наслови

Facebook Comments