12.03.2018 01:42

Што ако у Индију ве фати зор на улицу? (ВИДЕО)


Индијци имав проблем на некои места к’д ќе им наиде да се испразнив, а наваѓав се на улицу.

„Google street view“ гледа све – пазете куде вршите нужду! (фото)

Тој га покажуе и овај снимка с’с два клозета, ама едни врата кои служив за двете места, у завиност кој е зафатен.

Одвратно: Обави си велику нужду у сред продавницу (видео)

Ама што ако и двата су зафатени?

Затој погледнете до крај и не се секирајте општина ни стави онија „тој-тој“ у Куманово с’га може да се испразните к’д посакате, ако не веруете куде „Кристал“ на паркинг су.


© Крадењето авторски содржини е забрането со закон. Преземањето на текстови, изјави или фотографии во авторска сопственост на порталот Кумановски Муабети е дозволено делумно, со задолжителен хиперлинк до содржината која се пренесува.

Последни наслови

Facebook Comments