13.12.2017 03:57

СЕКС ЗА ГИНИС: Нивната снимка ја гледале 24 милиони луѓе и тоа на телевизија (видео)


На сексот помеѓу двајцата јунаци од популарната тинејџерска серија „Бубалици“, фановите чекаа цели пет години, па не изненадува што оваа снимка ги собори сите рекорди.

Така оваа популарна серија бележи уште еден голем успех – овој пат ќе се најде во Гинисовата книга на рекорди за 2017 година.

Шест најбизарни секс рекорди

Единаесетата епизода од деветата сезона под името „The Openning Night Excitation“ според Гинисовите податоци привлека најголем број гледачи во живо во историјата на телевизијата, а се поради долгоочекуваниот секс.

Двајцата во „жешката акција“ ги гледале дури 24 милиони луѓе.


© Крадењето авторски содржини е забрането со закон. Преземањето на текстови, изјави или фотографии во авторска сопственост на порталот Кумановски Муабети е дозволено делумно, со задолжителен хиперлинк до содржината која се пренесува.

Последни наслови

Facebook Comments