12.08.2017 22:36

Секс пози кои вреди да ги пробате до крајот на летото (18+)

loading...

Колку и да не сакаме, на летото му се ближи крајот. Затоа, искористете ги последните недели за да си поставите нови секс предизвици по кои ќе го паметите.

Во листата која сакате да ја завршите додека официјално не дојде есен, вметнете ги и овие пози:

1. Секс во скут со нозете на рамениците на партнерот

seks-pozi-koi-vredi-da-gi-probate-do-krajot-na-letoto-18-1.jpg

2. Ножички

seks-pozi-koi-vredi-da-gi-probate-do-krajot-na-letoto-18-2.jpg

3. Лажичка

seks-pozi-koi-vredi-da-gi-probate-do-krajot-na-letoto-18-3.jpg

4. Секс во романтична прегратка

seks-pozi-koi-vredi-da-gi-probate-do-krajot-na-letoto-18-4.jpg

5. Модифицирана мисионерска

seks-pozi-koi-vredi-da-gi-probate-do-krajot-na-letoto-18-5.jpg

6. На тврда подлога

seks-pozi-koi-vredi-da-gi-probate-do-krajot-na-letoto-18-6.jpg

7. Со споени, поткренати нозе

seks-pozi-koi-vredi-da-gi-probate-do-krajot-na-letoto-18-7.jpg

8. Обратна каубојка (жената треба да ја префрли тежината на колениците)

seks-pozi-koi-vredi-da-gi-probate-do-krajot-na-letoto-18-8.jpg

9. Мисионерска под агол

seks-pozi-koi-vredi-da-gi-probate-do-krajot-na-letoto-18-10 (2).jpg

10. Со една подигната нога на неговите раменици

seks-pozi-koi-vredi-da-gi-probate-do-krajot-na-letoto-18-10 (1).jpg

(crnobelo.com)

© Крадењето авторски содржини е забрането со закон. Преземањето на текстови, изјави или фотографии во авторска сопственост на порталот Кумановски Муабети е дозволено делумно, со задолжителен хиперлинк до содржината која се пренесува.

Последни наслови

Facebook Comments