06.09.2016 14:43

Седум техники во оралниот секс кои мажите ги доведуваат до „лудило“


Оралниот секс е високо на списокот на омилените жешки игри на сите мажи. Дел од нив јавно ги откриле техниките кои лестно можат да ги доведат до лудило. Во продолжение ви пренесуваме седум од нив.

  1. Обожавам кога мојата девојка се игра со моите тестиси за време на оралниот секс. Ги држи во една рака и повремено малку ги притиска. Истовреме го стимулира пенисот и тестисите и тотално возбудува, поради што оргазмот е многу посилен.

  2. Омилено ми е кога попатно ќе ми ја масира задницата. Ме опфаќа со двете раце додека со јазикот полека кружи по мене. Кога тоа го прави се чувствувам неверојатно, не може да биде подобро од тоа.

  3. Сакам кога ме предизвикува пред оралниот секс. Еднаш лежев на грбот, а мојата девојка се приближуваше кон моето меѓуножје и едноставно гледаше во мојот пенис. Помина една минута гледајќи го мирно, а потоа со усните започна да кружи околу него и да стенка без воопшто да го допре. Исчекувањето ме убиваше и поради тоа моментот кога навистина тргна во акција беше феноменален.

  4. Ми пречи кога жената тоа го прави како некоја домашна работа, без волја. Затоа обожавам кога мојата девојка ќе се фати за работа со насмевка на лицето и ентузијазам. Така веќе сработила половина работа, тотално ја опушта атмосферата и лудо ме напалува, а сите евентуални непријатности веднаш се забораваат ако и двајцата се смееме.

  5. Омилена ми е работата со јазикот, без тоа нема добар орален секс. Чувството кога со јазикот преминува преку мене е неверојатно, посебно кога со него полека кружи. Тоа најмногу ме возбудува кај оралниот секс.

  6. Супер ми е кога мојата девојка пред акцијата става коцка мраз во устата. Чувството на студен јазик на мојот пенис е неверојатно и тотално го засилува целото искуство.

  7. Рацете и устата истовреме во акција. Тоа најмногу ме пали. онаа чувство кога ќе ја поувствувам топлината на нејзиниот јазик и стисокот на нејзината рака. Апсолутно неверојатно, двојна сензација.


© Крадењето авторски содржини е забрането со закон. Преземањето на текстови, изјави или фотографии во авторска сопственост на порталот Кумановски Муабети е дозволено делумно, со задолжителен хиперлинк до содржината која се пренесува.

Последни наслови

Facebook Comments