12.05.2015 20:32

Се враќа животот во кумановско „Диво Насеље“


Се враќа животот во кумановско ”Диво Насеље” (галерија)


© Крадењето авторски содржини е забрането со закон. Преземањето на текстови, изјави или фотографии во авторска сопственост на порталот Кумановски Муабети е дозволено делумно, со задолжителен хиперлинк до содржината која се пренесува.

Последни наслови

Facebook Comments