24.10.2017 21:15

Се сомневала дека момчето ја изневерува, но ваква „девојка“ не очекувала (фото)


Откако својот сакан го фатила во бизарна прељуба, девојката веднаш прекинала секаков контактсо него.

Девојката ја раскинала врската со своето момче откако го фатила преку безбедносни камери како силува кобила.

15 момчиња завршиле во болница откако силувале магаре заразено со беснило

Момчето наводно издвоило една кобила настрана и започнал првин да и става раце, а потоа и сексуално да општи со животното.

 

 

Како наведува британскиот Мирор, момчето по злоставувањето на животното запалил цигара и задоволно се смеел, додека безбедносните камери на фармата го снимиле целиот чин.

Инцидентот се случил на една фарма во Русија, а целиот случај е предаден на полицијата која набргу го привела момчето.

 


© Крадењето авторски содржини е забрането со закон. Преземањето на текстови, изјави или фотографии во авторска сопственост на порталот Кумановски Муабети е дозволено делумно, со задолжителен хиперлинк до содржината која се пренесува.

Последни наслови

Facebook Comments