13.01.2017 10:47

Санкање на руски начин (видео)

loading...

Руси су познати по тој што су малце брљавинке, ама дали сте се запрашале некад како они се скијав? Ако ве интересира тој изгледа повише како летечка ракета, ама погледнете сами.


© Крадењето авторски содржини е забрането со закон. Преземањето на текстови, изјави или фотографии во авторска сопственост на порталот Кумановски Муабети е дозволено делумно, со задолжителен хиперлинк до содржината која се пренесува.

Последни наслови

Facebook Comments