09.09.2017 12:47

САМО НА БАЛКАН: Босанац ги посети Горни Цепидлаке, Тумидај, Смртиќ… (фото)


Дефинитивно само на Балкан може да има овакви географски поими од тим Горни Цепидлаке, Тумидај, Сртмиќ, али уосталом разгледајте и сами…

Poganovci, Croatia #signs #poganovci #ticaemir #travel #roadtrip

A post shared by Emir Tica (@emirtica) on

Hercegovac, Croatia #signs #hercegovac #ticaemir #travel #roadtrip

A post shared by Emir Tica (@emirtica) on

Vručice, BiH #signs #vrucice #ticaemir #travel #roadtrip

A post shared by Emir Tica (@emirtica) on

Gornje Cjepidlake, Croatia #signs #gornjecjepidlake #ticaemir #travel #roadtrip

A post shared by Emir Tica (@emirtica) on

Smrtić, Croatia #signs #smrtic #ticaemir #travnik #roadtrip

A post shared by Emir Tica (@emirtica) on

Али има још…

Suntrip #suntrip #friends #sun #tumidaj #summer #instaboy #instagood #instatravel #l4l #vsco

A post shared by Dawid Muszkiet (@dawidmuszkiet) on

#skočiđevojka #CrnaGora #morekokemasline

A post shared by Loading… (@aries_02.04) on


© Крадењето авторски содржини е забрането со закон. Преземањето на текстови, изјави или фотографии во авторска сопственост на порталот Кумановски Муабети е дозволено делумно, со задолжителен хиперлинк до содржината која се пренесува.

Последни наслови

Facebook Comments