Реакцијата на оваа куче на новиот цимер ќе ве насмее до солзи (видео)

Едно куче не било воодушевено кога сопственикот му донел нов цимер, хрчко. Наместо топло добредојде, новиот цимер наиде на одбивност и игнорирање на „староседелецот“, чиј поглед насмеа многумина.   © Крадењето авторски содржини е забрането со закон. Преземањето на текстови, изјави или фотографии во авторска сопственост на порталот Кумановски Муабети е дозволено делумно, со задолжителен … Continue reading Реакцијата на оваа куче на новиот цимер ќе ве насмее до солзи (видео)