12.11.2017 12:11

Пронајден мртов човек на автопатот Скопје – Куманово


Мртов човек е пронајден на автопатот Скопје – Куманово. Според очевидци, на местото каде е пронајдено телото немало траги од крв, ниту пак траги од кочење на возило.

Од МВР информираат дека се преземаат мерки за откривање на причините поради кои настанала смртта кај човекот, објави Макфакс.


© Крадењето авторски содржини е забрането со закон. Преземањето на текстови, изјави или фотографии во авторска сопственост на порталот Кумановски Муабети е дозволено делумно, со задолжителен хиперлинк до содржината која се пренесува.

Последни наслови

Facebook Comments