15.05.2017 09:34

Проба да га окрене авто и окрена га, ама на кров (видео)

loading...

Влада стереотип дека жене су полоши шофери од мужи, а еве и овој видео иде у прилог на туј тезу.

Она сакаше да га окрене авто и успеја, окрена га на кров.


© Крадењето авторски содржини е забрането со закон. Преземањето на текстови, изјави или фотографии во авторска сопственост на порталот Кумановски Муабети е дозволено делумно, со задолжителен хиперлинк до содржината која се пренесува.

Последни наслови

Facebook Comments