15.12.2017 02:22

Позната порно актерка изврши самоубиство по обвинение за хомофобија (фото)


Популарната порно ѕвезда Август Амес (23) минатата недела извршила самоубиство, откако ја обвиниле за хомофобија, пренесува порталот rollingstone.com.

Таа била голема ѕвезда во порно индустријата, иако работела само четири години.

Професорка имала секс со ученик секој ден: Одлежала затвор и сега снима порно филмови (видео)

Снимила над 270 филмови и имала над 600.000 следбеници на социјалните мрежи.

Во 2015 година актерката, чие вистинско име е Мерцедес Грабовски, била номинирана за порно Оскар, а била номинирана и за женски изведувач за 2018 година.

 

 

Полицијата рекла дека телото го пронашла во нејзиниот дом. Потврдено е дека се обесила и дека починала од задушување.

Нејзиниот сопруг Елвин Енџел, односно продуцентот Кевин Мур побарал приватност околу овој случај.

– Таа беше целиот мој свет, рекол тој.

Миа Калифа заминува во предвремена пензија (видео)

 

 


© Крадењето авторски содржини е забрането со закон. Преземањето на текстови, изјави или фотографии во авторска сопственост на порталот Кумановски Муабети е дозволено делумно, со задолжителен хиперлинк до содржината која се пренесува.

Последни наслови

Facebook Comments