09.08.2017 22:08

ПОУЧНО: Овакој никад нема да изгорите на одмор (фото)

loading...

Облечеш се од главу до пете, ставиш надувани мускули на руке за да не те повлече облекло да потонеш и немаш гајле. Побезбдно здравје, нит с’лнце ќе те фати, нити некој ќе ти га види сало.

 

 

 


© Крадењето авторски содржини е забрането со закон. Преземањето на текстови, изјави или фотографии во авторска сопственост на порталот Кумановски Муабети е дозволено делумно, со задолжителен хиперлинк до содржината која се пренесува.

Последни наслови

Facebook Comments