14.03.2018 00:18

Потрошила богатство за задникот, а сега се плаши дека ќе и експлодира (ВИДЕО)


Стар Делгуидис досега потрошила околу 260.000 евра на пластични операции. Таа дури четири пати ги зголемувала градита, два пати го кроегирала носот, а вгината ја разубавувала три пати.

Таа е африканската Ким Кардашијан: Има обем на задникот од 152 сантиметри (ФОТО)

И натаму е незадоволна со својот изглед и направила мали корекции на вилицата, а на крајот и импланти во задникот од 16.000 евра.

Водителка на временска прогноза си го осигураше задникот на 80.000 евра (ФОТО)

– Никогаш не бев задоволна. Бев слаба и рамна, рекла Стар, па отпатувала во истанбул каде лекарите прифатиле да и вградат два пати поголеми импланти од дозволените во Велика Британија.

Сопругот и бранел да се наптреварува за „најдобар задник на Бразил“, таа го оставила и победила (фото)

Операцијата траела седум часа, а кога се разбудила задникот и бил со неприродна големина.

Човек со пенис од половина метар, жени со гигантски гради… Ова се најчудните луѓе за 2017 година (видео)

– Преголема е и секој момент мислам дека ќе експлодира. Имам и напади на паника, се плашам дека морам да одам и на психијатар. Кога ќе облечам бикини тоа изгледа ужасно, незадоволно раскажала во емисијата.


© Крадењето авторски содржини е забрането со закон. Преземањето на текстови, изјави или фотографии во авторска сопственост на порталот Кумановски Муабети е дозволено делумно, со задолжителен хиперлинк до содржината која се пренесува.

Последни наслови

Facebook Comments