08.08.2017 00:00

Порука за коју с’нуе свак муж (фото)

loading...

Мора да признаете дека би биле и ви задовољни да видите овакву поруку на авто, е с’га ако га е погрешила авто, џабе радување, ма да ипак можеш да се пофалиш кој знае дека си спаја како закољан.


© Крадењето авторски содржини е забрането со закон. Преземањето на текстови, изјави или фотографии во авторска сопственост на порталот Кумановски Муабети е дозволено делумно, со задолжителен хиперлинк до содржината која се пренесува.

Последни наслови

Facebook Comments