06.08.2017 23:00

Подгответе се за спектакуларна забава: Јелена Розга во Summer Club Space

loading...

По две недели пауза, Summer Club Space повторно ќе продолжи со најдобрите забави во Куманово. 

Сексапилната пејачка од Хрватска, поранешен „бисер“ на групата „Магазин“ во петок ќе приреди незаборавна забава во Summer Club Space. Билетите веќе се пуштени во предпродажба по цена од 300 денари. Побрзајте и набавете ги по екслкузивна цена во „The Yard Lounge Bar“ или менувачница „Тони“.

Доколку сепак се одлучите да дојдете во последен момент, тогаш билет можете да си набавите и на влезот по цена од 350 денари, но внимавајте билетите се во ограничен број.

За резервација изберете еден од следните пијалоци:

Badel – 2.000 денари

Pelinkovac – 2.000 денари

Vinjak – 2.000 денари

Stock 84 – 2.250 денари

Smirnoff – 2.500 денари

JB – 3.750 денари

Jagermeister – 3.500 денари

Grey Goose – 6.300 денари

Ciroc – 6.300 денари

Belvedere – 6.300 денари

Johnnie Walker Red – 3.750 денари

Johnnie Walker Black – 4.500 денари

Тоа не е се. За загревање на атмосферата ќе биде задолжен најдобриот DJ Zdravko со одличниот избор на македонска и екс ју музика.

 

 

За сите информации и резеравации контактирајте го менаџерот Филип Атанасов – 078967751.

Забавата започнува во 23:30, а влезот за малолетни лица е строго забранет.

Бидете дел од најдобрта забава. Не дозволувајте да ви раскажуваат другите.


© Крадењето авторски содржини е забрането со закон. Преземањето на текстови, изјави или фотографии во авторска сопственост на порталот Кумановски Муабети е дозволено делумно, со задолжителен хиперлинк до содржината која се пренесува.

Последни наслови

Facebook Comments