04.10.2017 22:04

Почнуе како мување преко интернет, све док не прашаш за Југославију (фото)


Југославија е болна тачка, а још поболна к’д на Босанца му кажеш дека Босна е град у Југославију.


© Крадењето авторски содржини е забрането со закон. Преземањето на текстови, изјави или фотографии во авторска сопственост на порталот Кумановски Муабети е дозволено делумно, со задолжителен хиперлинк до содржината која се пренесува.

Последни наслови

Facebook Comments