31.12.2016 17:12

Овој су најбољи кумановски гафови снимени од ТВ ПЛУС (видео)

loading...

Драги наши,

Сас ов’ј пост ми се одјавуемо за 2016 годину. Насмејте се убаво и уживајте вечер,  куде и да славите.

Среќна Нова година од екипу на Кумановски Муабети и ТВ Плус.


© Крадењето авторски содржини е забрането со закон. Преземањето на текстови, изјави или фотографии во авторска сопственост на порталот Кумановски Муабети е дозволено делумно, со задолжителен хиперлинк до содржината која се пренесува.

Последни наслови

Facebook Comments