01.01.2018 13:32

Ова се најдобрите гафови од Куманово за 2017 година (видео)


Најинтересниот дел од работата на медиумите и нешто што сите го исчекуваат се телевизиските гафови од Куманово. Ексклузивно ви ги пренесуваме најдобрите грешки на граѓаните, новинарите и водителите на Телевизија „Плус“.


© Крадењето авторски содржини е забрането со закон. Преземањето на текстови, изјави или фотографии во авторска сопственост на порталот Кумановски Муабети е дозволено делумно, со задолжителен хиперлинк до содржината која се пренесува.

Последни наслови

Facebook Comments