12.10.2017 02:52

Открила дека ќе се мажи со друга па му го отсекла пенисот


На маж од Индија успешно, со помош на операција, му е вратен пенисот кој минатиот месец му го отсекла љубовницата откако открила дека планира венчавка со друга, пишува „Метро“.

Иршад (26), се сретнал со љубовницата, по „последен пат“ пред венчавката со девојка која му ја избрале родителите.

Кога љубовницата дознала, го нападнала со нож и му ги отсекла гениталиите.

Му го исекла пенисот на сопругот па го фрлила во ВЦ школка, причината БИЗАРНА

Сетот оа се одиграло во хотелска соба каде тајно се наоѓале. Гостите кои се наоѓале во сосдените соби слушнале страшен вресок и веднаш повикале полиција и Итна помош.

Во болница стигнал навремено, но лекарите успеале да му вратат само 90% од пенисот.

Со заеднички сили на уролози и естетски хирурзи половиот орган успешно му бил реконструиран по осум часовна операција.

Мислила дека ја изневерува па му го исекла пенисот

– Во вакви случаи сите комплекси структури во пенисот мора да бидат обновеи. Успешно направивме реконструкција на крвните артерии, вени и нерви. Заздравувањето ќе трае околу четири недели, рекол лекарот.

Полицијата ја привела љубовницата на сослушување, но не е познато дали е казнета.


© Крадењето авторски содржини е забрането со закон. Преземањето на текстови, изјави или фотографии во авторска сопственост на порталот Кумановски Муабети е дозволено делумно, со задолжителен хиперлинк до содржината која се пренесува.

Последни наслови

Facebook Comments