08.03.2018 01:07

Осмомартовско тепање на тајладнски начин (ВИДЕО)


Дешавка е од Тајланд, потачно некој пазар на кој две продавачка се испотепале за територију, т.е. која да продава на тој место. Мора да кажемо импресиван начин за честитање осми март.


© Крадењето авторски содржини е забрането со закон. Преземањето на текстови, изјави или фотографии во авторска сопственост на порталот Кумановски Муабети е дозволено делумно, со задолжителен хиперлинк до содржината која се пренесува.

Последни наслови

Facebook Comments