15.02.2018 01:05

Оглас за вработување во американска компанија


Американска компанија со 26 години традиција и искуство на Македонскиот пазар со седиште во Скопје има потреба од нови соработници за новоотворено претставништво во Куманово.

Потрабни услови :

– Поседување возило и возачка дозвола,

– Мин. ССС,

– Комуникативни и љубезни,

– Способност за индивидуална и тимска работа.

Ви нудиме работа во реномирана компанија, во која можете да ги покажете вашите способности.

Ако сакате да постанете дел од оваа компанија , која ви нуди работа и можност за напредување испратете го вашето CV на  : infovrabotuvanje.ku@gmail.com

Контакт телефон :  071 / 330 – 749 секој работен ден од 9:30 – 18:00 часот

Интервјуата ќе се одржат на 19.02.2018

Интервју задолжително


© Крадењето авторски содржини е забрането со закон. Преземањето на текстови, изјави или фотографии во авторска сопственост на порталот Кумановски Муабети е дозволено делумно, со задолжителен хиперлинк до содржината која се пренесува.

Последни наслови

Facebook Comments