12.12.2017 01:30

Од куде му се стављаше с’га гориво на овој авто? (видео)


А лево, па десно, па напред-назад, никако да гу погоди дупку, мужи додуше су експерти за дупке, особено к’д се упали сијаличка дека нема гориво, одма трк на бензинску и напунив га резервоар.

Жене малце су почудни, они не су наквикнати да потпунуев дупке, па ваљда од тамо и овај тетка не разбира од коју страну на авто треба да се наточи гориво.

Прашај бе среќо, не е срамота.


© Крадењето авторски содржини е забрането со закон. Преземањето на текстови, изјави или фотографии во авторска сопственост на порталот Кумановски Муабети е дозволено делумно, со задолжителен хиперлинк до содржината која се пренесува.

Последни наслови

Facebook Comments