15.12.2017 02:15

НОВА СЕКС ИГРАЧКА: „Wobbling Willy“ за љубов на далечина


Секс играчките добија сосема нова димензија благодарение на шведската компанија која одлучила да им даде човечки лик.

Нивното дилдо (вештачки пенис), наречен „Wobbling Willy“ има можност за додавање на 3D модел од лицето на личноста која вие ја сакате.

ВАГИНАЛНО СЕЛФИ: Новата женска секс играчка (видео)

Заинтересираните купувачи може да испратат фотографија од предната и задната страна на главата која сакаат да ја додадат на играчката и за сето тоа треба да издвојат околу 100 долари.

За да лицето изгледа пореално, пожелно е да внесете и некои дополнителни податоци како боја на коса, очи и кожа.

На страницата Wobblingwilly.com, каде може да се нарача играчката, својот призвод го опишуваат како целосно функционално дилдо со можности за свиткување.

Чудни секс играчки и помагала достапни во Амстердам (фото)

– Овој производ е совршен за паровите кои моментално не можат да бидат заедно, особено за жените на кои им недостасуваат нивните партнери, велат творците на оваа дилдо направено од силикон.

На сите купувачи им ветуваат дека играчката ќе им ја достават во дискретно пакување.


© Крадењето авторски содржини е забрането со закон. Преземањето на текстови, изјави или фотографии во авторска сопственост на порталот Кумановски Муабети е дозволено делумно, со задолжителен хиперлинк до содржината која се пренесува.

Последни наслови

Facebook Comments