10.01.2018 12:22

Неколку дена пиеле, а потоа започнала врела акција на улица среде бел ден (видео)


Еден пар малку се занел во јавноста откако се напиле. Имале секс среде бел ден и тоа на улица, пренесува Мирор.

Оваа ситуација се случила неделава во провинцијата Каман во Перу. На заматената снимка се гледа како парот има врела акција додека некој во близината ги снима. Меѓутоа, се чини дека тие не водат сметка за тоа.

Парот секс имал во близина на ресторанот каде само неколку часа претходно се опивале.

Снимката брзо завршила на интернет, а многумина не ја пропуштиле можноста да го искоментираат настанот.


© Крадењето авторски содржини е забрането со закон. Преземањето на текстови, изјави или фотографии во авторска сопственост на порталот Кумановски Муабети е дозволено делумно, со задолжителен хиперлинк до содржината која се пренесува.

Последни наслови

Facebook Comments