08.05.2017 12:33

Не се плаши сестро, само се тргни (видео)

loading...

Оди по сред улицу дигнала главу како сојка нит види нит чуе, ама од звук на сирену од памет се извади па се занесе, а лево, а десно па у вирче.


© Крадењето авторски содржини е забрането со закон. Преземањето на текстови, изјави или фотографии во авторска сопственост на порталот Кумановски Муабети е дозволено делумно, со задолжителен хиперлинк до содржината која се пренесува.

Последни наслови

Facebook Comments