27.02.2018 00:57

НЕ Е Л’СНО ДА СЕ ВОЗИШ У ЏИП: Муке на едну богату госпоѓу (ВИДЕО)


Џипови одамна се сматрав за своевидно одличје на успех и луксуз, ама мора да се сложите дека не су б’ш за свакога.

Онија малко пониски имав стварно проблеми да се качив, а посебно па још и постари.

Ако не веруете еве погледнете.


© Крадењето авторски содржини е забрането со закон. Преземањето на текстови, изјави или фотографии во авторска сопственост на порталот Кумановски Муабети е дозволено делумно, со задолжителен хиперлинк до содржината која се пренесува.

Последни наслови

Facebook Comments