31.01.2018 22:16

Не е фитнес б’ш за свакога (видео)


Фитнес, теретана и други такви модерни ствари, појавиле се и у села у Саудиску Арабију.

Едн Саудијац решија да проба на траку, интруктор му дава кратки упутства и пушта гу траку. Е тек т’га се дешава хаос, кој ќе ве насмее, али проврете зашто.


© Крадењето авторски содржини е забрането со закон. Преземањето на текстови, изјави или фотографии во авторска сопственост на порталот Кумановски Муабети е дозволено делумно, со задолжителен хиперлинк до содржината која се пренесува.

Последни наслови

Facebook Comments