08.01.2017 18:39

На -19 степена велешани се избањасва у Младост (видео)

loading...

Д’нска имасмо ситуацију у коју двоица кумановци пливасва полуголи у снег, а еве и една ситауција још полоша – велешани пливав у речиси замрзнато езеро Младост на -19 степена.

 


© Крадењето авторски содржини е забрането со закон. Преземањето на текстови, изјави или фотографии во авторска сопственост на порталот Кумановски Муабети е дозволено делумно, со задолжителен хиперлинк до содржината која се пренесува.

Последни наслови

Facebook Comments