06.09.2017 01:32

Моли се НИНЏА КОРЊАЧА да се фати у оро (видео)


Нинџа Корњача одлучила да дојде на свадбу у Србију. Било ву интересно како Срби ѕуцав у коло, па одлучила и она да се фати, да не биде дека су мрзљиви жељке. Еве уверете се.

 


© Крадењето авторски содржини е забрането со закон. Преземањето на текстови, изјави или фотографии во авторска сопственост на порталот Кумановски Муабети е дозволено делумно, со задолжителен хиперлинк до содржината која се пренесува.

Последни наслови

Facebook Comments