12.08.2017 20:47

Мислите дека ваша слика на пасош е најлоша? Тек да гу видите овуј! (фото)

loading...

Мислу дека нема човек што може да каже види што убаво сам искочија на слику за пасош, сви су како избегани од затвор, некои додуше како да избегале од лопату. Али овај девојка искочила ок на слику, ама погледнете што ву уствари ставиле на пасош.

 


© Крадењето авторски содржини е забрането со закон. Преземањето на текстови, изјави или фотографии во авторска сопственост на порталот Кумановски Муабети е дозволено делумно, со задолжителен хиперлинк до содржината која се пренесува.

Последни наслови

Facebook Comments