20.04.2017 03:13

Мислеше дека еде чоколадно јајце, к’д оно… (видео)

loading...

Девојка од Британију решила да се нашали с’с дечак ву и му даде јајце кое му кажа дека е чоколадно. Арно ама тој е само обично јајце, а што се деси к’д дечко почна да га еде јајце погледнете сами.

Едно е сигурно он се покаја…


© Крадењето авторски содржини е забрането со закон. Преземањето на текстови, изјави или фотографии во авторска сопственост на порталот Кумановски Муабети е дозволено делумно, со задолжителен хиперлинк до содржината која се пренесува.

Последни наслови

Facebook Comments