17.06.2017 15:01

Место на кое ќе го доживеете најдобриот оргазам


Ниту на брачниот кревет, ниту во автомобил или на плажа… Најдобриот оргазам ќе го доживеете, верувале или не, во авион.

Поради кислородот кој доаѓа до предизвикување еуфорија, мозокот е воздбуден и така реагира. Недостатокот на кислоров во воздухот го сголемува чувството на стимулација и тоа влијае на квалитет на оргазмот, кој е многу посилен од оној обичниот на земјата.

Зошто лезбејките почесто доживуваат оргазам?

На комерцијалните летови не е дозволено да имате секс во авион. Но, затоа постои понуда за оние кои тоа сакаат да го прават за време на летот.

Во прашање се „Love cloud“ летови, осмислени така да понудат на патниците можност да се приклучат на „Mile High Club“ приватен авион кој се изнајмува по цена од 799 долари.

Ако не сте во можност да си организирате вакво нешто, обидете се да го зачините сексуалниот живот со менување пози, за почеток…

 


© Крадењето авторски содржини е забрането со закон. Преземањето на текстови, изјави или фотографии во авторска сопственост на порталот Кумановски Муабети е дозволено делумно, со задолжителен хиперлинк до содржината која се пренесува.

Последни наслови

Facebook Comments