07.02.2018 01:48

Љубовна тројка патува низ светот и снима секс, зарботуваат големи пари (ФОТО)


Љубовна тројка патува низ светот и се обогатува така што ги продава снимките од својот секс.

Парот кој се запознал за време на секс во тројка патува низ светот откако поприлично се збогатиле продавајќи снимки од сексот за четири евра.

Ким (23) и Пауло (28) се запознале кога колешката ги повикала кај себе, а на крајот сите тројца завршиле во креветот. Ким која работела како преведувач и Пауло кој работел како графички дизајнер, велат дека истиот момент почувствувале повразност и заедничка љубов кон егзибиционалистичкиот секс, особено на отворено, како и страст кон патувањата.

Tent up, pants down! ? #camping #digitalnomad #tent #WeFuckEverywhere #tenerife

A post shared by MySweetApple (@mysweetapplelive) on

Од самиот почеток на врската го снимаат сексот, а една ноќ одлучиле да ги објават снимките. По големиот успех, посакале да се пробаат во светот на аматерската порно индустрија. Дале откази и отвориле компанија за да остварат своите соништа – да снимаат порно филмови и да патуваат.

Освен шо својата работа ја споделуваат на Твитер и Инстаграм, отвориле страница на My sweet Apple на која ги продаваат своите снимки и останати артикли. Најевтините се четири евра, а што видеото е постраствено и цената е поголема.

Во почетокот не сакале да им откријат на пријателите што работат, но едно утри Ким добила порака од својата најдобра пријателка во која имало само еден збор „Знаеме“.

What were we even looking at? ? #brunette #summer #couplegoals #o #couple #love #datass

A post shared by MySweetApple (@mysweetapplelive) on

– Избезумени и ужаснати седнавме во автобус и заминавме на плажа на Тенерифите. Седевме цело попладне пиевме пиво покрај морето. Тогаш ни текна зошто би не интересирало што сите знаат дека живееме живот за каков отсекогаш сме сонувале. Сега навистина сите знаат и не се изненадени, вели Ким.

Play my drums all night long ? . #drums #couplegoals #fun #thatasstho #happysunday

A post shared by MySweetApple (@mysweetapplelive) on

Досега ги посетиле Шпанија, Франција, Полска, Романија, Грција и Црна Гора, моментално се сексаат во Аргентина, а својата љубов добро ја уновчуваат.


© Крадењето авторски содржини е забрането со закон. Преземањето на текстови, изјави или фотографии во авторска сопственост на порталот Кумановски Муабети е дозволено делумно, со задолжителен хиперлинк до содржината која се пренесува.

Последни наслови

Facebook Comments