08.01.2017 13:38

Кумановци полуголи пливав у снег (видео)

loading...

К’д веќ нигде не е исчистен снег, кумановци решиле да га препливав. Полуголи на -12, храбро нема што.


© Крадењето авторски содржини е забрането со закон. Преземањето на текстови, изјави или фотографии во авторска сопственост на порталот Кумановски Муабети е дозволено делумно, со задолжителен хиперлинк до содржината која се пренесува.

Последни наслови

Facebook Comments