10.07.2017 23:18

Кум ако не гу зезне работу, кој друг? (видео)

loading...

И такој најинтересан момент на свадбу, посебно к’д си у подалечан род е едење и пиење, а пред све торта. Ама овј кум малце ги зезна гости. Занесе се с’с девојку па отиде торга курбан.


© Крадењето авторски содржини е забрането со закон. Преземањето на текстови, изјави или фотографии во авторска сопственост на порталот Кумановски Муабети е дозволено делумно, со задолжителен хиперлинк до содржината која се пренесува.

Последни наслови

Facebook Comments