КУДЕ ЛИ МУ СТАНА? Изеде 20 „Биг Мека“ за 50 минута (видео)

loading...

Нејтан Фигероа си поставија предизвика да изеде за 50 минута ни мање ни више 20 „Биг Мека“. АМбициозно, али успешно.

У Куманово за такви викамо протурњаци.

That's a LOT of Big Macs! 😱🍔Credit: Nathan Figueroa

Geplaatst door Grandma's Food op zaterdag 15 juli 2017

 


© Крадењето авторски содржини е забрането со закон. Преземањето на текстови, изјави или фотографии во авторска сопственост на порталот Кумановски Муабети е дозволено делумно, со задолжителен хиперлинк до содржината која се пренесува.

Последни наслови

Facebook Comments