Контакт

loading...

 

Редакциски мејл: contact@kumanovskimuabeti.mk или urednik.muabeti@gmail.com

 

Новинар, фоторепортер: Никола Ивановски

 

Главен и одговорен уредник: Сандра Томовска

 

Маркетинг: marketing@kumanovskimuabeti.mk

Стефан Младеновски +389/071-291-316

 

Можете да не контактирате и со пополнување на формата подолу

Вашето име (задолжително)

Вашиот Email (задолжително)

Предмет

Вашата порака


© Крадењето авторски содржини е забрането со закон. Преземањето на текстови, изјави или фотографии во авторска сопственост на порталот Кумановски Муабети е дозволено делумно, со задолжителен хиперлинк до содржината која се пренесува.