Кој га потпуши договор? (фото) Сеир

Кој га потпуши договор? (фото)

loading...

Дали тој некој стварно га потпушуваја договор или МРТ направи пропуст не знаемо, ми га видесмо само потпишување.


© Крадењето авторски содржини е забрането со закон. Преземањето на текстови, изјави или фотографии во авторска сопственост на порталот Кумановски Муабети е дозволено делумно, со задолжителен хиперлинк до содржината која се пренесува.

Последни наслови

Facebook Comments