12.10.2017 02:58

Кога сопругот ќе се врати дома порано, а жената си довела љубовник (ВОЗНЕМИРУВАЧКО ВИДЕО)


Полицијата организирала итна потрага по маж кој е снимен како ја претепува својата жена, откако го онесвестил нејзиниот љубовник, пишува „Мирор“.

Љубоморниот мажВасилиј од рускиот град Салават, ја удрил својата гола сопруга, која лежена на креветот прекриена само со тенко кебе.

Маж ја фати жена му со друг, па реши брутално и крваво да се одмазди (вознемирувачко видео)

Жената по име Наѓа цело време го моли да престане да ја удира. Мажот на тоа прашува што погрешил, па таа морала да најде љубовник.

Тогаш и вели дека ова сакал да го направи одамна и се запрашал дали барем еден момент помислила на децата. За тоа време нејзиниот љубовник лежи на подот, покриен со пешкир, а може да се види дека има крв.

Видеото го направил пријатле на мажот кој му се придружува во вербалниот напад на неговата гола жена.

ДРАМА НА ВЕНЧАВКА: Бившата девојка со пиштол го киднапирала младоженецот

Мажот својата жена ја обвини дека е ку*ва, а нејзината состојба и на љубовникот не се познати, пишува „Мирор“.

Портпаролот на полицијата вели дека вложуваат итни напори за да се утврди идентитетот на напаѓачот, претепаната жена и љубовникот.


© Крадењето авторски содржини е забрането со закон. Преземањето на текстови, изјави или фотографии во авторска сопственост на порталот Кумановски Муабети е дозволено делумно, со задолжителен хиперлинк до содржината која се пренесува.

Последни наслови

Facebook Comments