03.12.2017 19:04

Кога фотографија од автопат на Инстаграм ќе ти го расипе бракот (фото)


Преубавата Русинка Јулија Аграновиќ го напуштила својот сопруг откако на неверојатен начин открила дека ја изневерува. Општо е познато дека жените имаат безброј детектори и начини за откривање на неверствата, но Јулија отишла чекор понапред. Имено, таа на Инстаграм профил од непозната жена пронашла фотографија сликата од прозорецот на нејзината спална соба.

– Беше утро како и секое друго, ништо необично не се случуваше, влегов да видам што има на Инстаграм, а потоа следуваше шок. На Инстаграм профил на друга жена фотографија – поглед низ прозорецот од мојата спална соба, рекла Јулија.

Ја изневерувал својата сопруга па го претепала, а љубовницата и помогнала (видео)

Љубовницата на нејзиниот сопруг Влада Абрамовиќ ја објавила таа фотографија со коментар „светлината на градот“. Се станало кристално јасно кога Јулија го прегледала профилот на Влада на него видела заеднички фотографии со нејзиниот сопруг.

– Се испостави дека жената и јас имаме многу заеднички пријатели на Инстаграм, а кога го погледнав нејзиниот профил видов интересни фотографии, вклучувајќи го и мојот маж, рекла Јулија.

Своите сознанија за неверството ги соопштила на сопругот, но тој негирал.

– Прекрасен поглед од спалната соба на мојог маж, напишала Јулија во коментарот под фотографијата која ја објавила Влада, љубовницата на нејзиниот сопруг.

Сопругот на Јулија, Назар Гринко првин рекол дека дома ги повикал пријателите на пијалак додека Јулија била отсутна, а потоа отишле во кино. За Влада рекол дека е девојка на неговиот пријател.

Одна дама задала мне весьма удивительный вопрос: «это ж как надо своего мужика заебать, чтоб он стал трахаться со стольким количеством других телок?» Мне кажется, я его недоебала, раз пошёл гулять??? Я всегда была уверенна, что мужчины любят ухоженных, заботливых, верных и преданных женщин, мы вместе прошли путь от съемной комнаты, матраца и почти просроченных продуктов по акции ➡️ до квартиры, машины, хорошего отдыха, дорогой техники и хороших ресторанов)) а все оказалось на много проще)) достаточно распределить равномерно силикон по телу, то ли в губы, то ли в сиси, уничтожить себя как личность и безоговорочно плясать под дудку дудочника))?? увы, я не того поля ягода оказалась и меняться не собираюсь))??‍♀️ С моей стороны всегда все было искренне, за это плюсик мне, человек этого не оценил, минусик ему)) пусть все будут счастливы, только кто-то подальше от нас?? Ещё раз спасибо за вашу теплоту, честное слово, у меня все отлично))? мое мнение о противоположном поле совсем не изменилось и я не обозлилась)) хороших полно и найдётся половинка обязательно))???? подозреваю, что мой мужик ещё даже не родился))??? P.S. Да, палец к губе приклеился)))??????

A post shared by Юлия Агранович (@agranovych) on

– Кога дошле гостите, можеле и во кујна да испијат чај, а не во спалната соба, рекла Јулија. Влада по коментарот на Јулија го избришала својот пфорил, а подоцна на друга социјална мрежа признала дека спиела со мажот на Јулија. На прашњето како можела да спие со туѓ маж, таа рекла дека никого не изневерува и дека не гледа во што е проблемот.

– Тоа беше негова волја, не бидете смешни. Не живееме во 18 век, ако сакам секс, нормално е дека ќе го имам, рекла Влада.

Перечитала все ваши комментарии и 847 сообщений в direct ? и знаете, что я хочу вам сказать)) не обидно, что сейчас мне телефон обрывают несколько отчаявшихся любовниц моего будущего бывшего горе-мужа)) даже не обидно, что человек, которого я всей душой любила столько лет и была ему преданной, оказался хуйлом))??‍♀️ Реально обидно, это когда говорят, что твоя неистово божественная жопа? – заслуга комбинезонов @fandfit??????? а не годы твоих непосильных трудов и месяцы ночных зажоров))

A post shared by Юлия Агранович (@agranovych) on

На крајот сопругот го признал неверството. Рекол дека имал неколку љубовници додека со сопругата биле раздвоени, но дека и покрај тоа ја сака својата сопруга и ментално е верен, а на секоја љубовница кажал дека е женет.


© Крадењето авторски содржини е забрането со закон. Преземањето на текстови, изјави или фотографии во авторска сопственост на порталот Кумановски Муабети е дозволено делумно, со задолжителен хиперлинк до содржината која се пренесува.

Последни наслови

Facebook Comments