10.08.2017 11:50

К’д те стегне зор на кумановску путарину (фото)

loading...

Мила душа ризик јак, вруќине, не се стиска, а ВЦ нигде нема, оќеш-нејќеш мораш да тражиш чаре.

Дотична особа од слику одлучила тој да биде асфалт на кумановску путарину.

фото: Скопје24.мк


© Крадењето авторски содржини е забрането со закон. Преземањето на текстови, изјави или фотографии во авторска сопственост на порталот Кумановски Муабети е дозволено делумно, со задолжителен хиперлинк до содржината која се пренесува.

Последни наслови

Facebook Comments