04.07.2017 02:40

К’д те плаќав од сат, па га зезаш газду (видео)

loading...

Или су у прашње најглупи радници на цел свет, или работи за дневницу од сат, па га зезав газду за да земев повише парке.


© Крадењето авторски содржини е забрането со закон. Преземањето на текстови, изјави или фотографии во авторска сопственост на порталот Кумановски Муабети е дозволено делумно, со задолжителен хиперлинк до содржината која се пренесува.

Последни наслови

Facebook Comments