08.03.2018 01:41

К’д татко реши да га жени сина преко оглас (ФОТО)


Едн оглас у регион бидна хит, ама некако можда и жал ќе ве фати за сина, чив татко решија да га жени, пошто он не бија заинтересиран за жене.

Поискрен оглас, здравје (фото)

Сериозан татко тражи озбиљну девојку за озбиљнога сина. Брак могуќ. Добар е, студира хемију на ПМФ. Има пуно другари, ама за девојке никад не збори, а време проваѓа. Године и изглед небитни, вика татко у оглас.

Мали огласи на балкански начин (фото)

Имате оставено и број па ако сакате да ви се споив елемнти или осеќате дека може да ви биде сродна душа слободно контактирајте, ваљда може и меѓународна љубав.


© Крадењето авторски содржини е забрането со закон. Преземањето на текстови, изјави или фотографии во авторска сопственост на порталот Кумановски Муабети е дозволено делумно, со задолжителен хиперлинк до содржината која се пренесува.

Последни наслови

Facebook Comments