08.05.2017 12:54

К’д се залетиш да тепаш погрешнога човека па те пребие (видео)

loading...

Овија снимке од улични тепања су закон, затој што тија што се правив дека су некој и нешто и почнуев да дизав галаму скоро увек си га извлечев подебел крај.

Обично тија снимке доваѓав од Русију, ама за овој не смо сигурни.


© Крадењето авторски содржини е забрането со закон. Преземањето на текстови, изјави или фотографии во авторска сопственост на порталот Кумановски Муабети е дозволено делумно, со задолжителен хиперлинк до содржината која се пренесува.

Последни наслови

Facebook Comments