11.03.2018 19:08

К’д се умислиш дека си Брус Ли (ВИДЕО)


Млад човек од Денвер, Колорадо направија инцидент од масовни размери, с’с мотку удараја кога стигне, најверојватно умислија дека е Брус Ли.

Сурова улична тепачка на две бабе (видео)

Некои успеале да му избегав, али онија што не успејале га изедесва.

К’д се жене замлатив у болницу (видео)

Никој не знае дали дечки бија дрогиран или пијан, али свакако не му лега улога на Брус Ли, види онија му избегасва.


© Крадењето авторски содржини е забрането со закон. Преземањето на текстови, изјави или фотографии во авторска сопственост на порталот Кумановски Муабети е дозволено делумно, со задолжителен хиперлинк до содржината која се пренесува.

Последни наслови

Facebook Comments