18.04.2017 03:43

К’д полицајац одлучи да биде РОКИ, па се разбие носачки (видео)

loading...

Полицајац од Велику Британију решија да се проба у сцену од филм „Роки“, меѓутим к’д проба да се качи низ степенице у т’ј Роки стил деси му се мала незгода.

Он се залете и док у позадину иде музика од филм од зари носачки у бетон. Надамо се дека не га е оштетија бетон, пошто ако глуми Рокита нека га глуми до крај.

Како и да е ќе ве насмее слатко, уживајте.


© Крадењето авторски содржини е забрането со закон. Преземањето на текстови, изјави или фотографии во авторска сопственост на порталот Кумановски Муабети е дозволено делумно, со задолжителен хиперлинк до содржината која се пренесува.

Последни наслови

Facebook Comments